Týden za námi #6. Velká nálož Indie titulů a tajemná SEGA

Když jsem sledoval tento týden všechny novinky, tak jsem si říkal, že nějak klid po bouři. Ano, zatímco Týden za námi #5 patřil Nintendo Directu, tak týden minulý se ze začátku nesl ve znamení nového updatu. Ten dostal plnohodnotné označení 5.0, ale stejně nic velkého nepřinesl a zchladil tak všechny naše očekávání na různé funkce, kterých jsme se tak dožadovali. No nic, polkneme hořkou pachuť a jedeme dál. Třeba ten další bude lepší a ještě větší.

Ani s novinkami to nebylo bůh ví jaké. Sem tam jsou nějaké náznaky, někdy se nám ukáže nějaký zajímavý projekt, ale jde spíše o indie tituly, kterým se na Switchi velkolepě daří, zdá se více než na jakékoliv platformě. Takže ti, jenž mají menší nezávislé hry rádi, se dočkají dalšího přísunu. Teď ale už dost tlachání a pojďme rovnou na nějaké ty novinky.

Yonder vyjde na Switch, evropská verze je však nejistá

Jedna z těch zajímavějších her, které by Switch měl přinést, se jmenuje Yonder: The Cloud Catcher Chronicles. Jedná se o akční dobrodružnou hru v otevřeném světě a se zajímavou grafikou, která je u her čím dál tím oblíbenější. Titul pochází od australského studia Prideful Sloth (složená z veteránů od Activision a Rocksteady). V něm můžete vařit, rybařit, vykonávat různá řemesla a objevovat. To nejzásadnější však nezaznělo. Vyjde hra i jako EU verze? Zatím o tom slovo nepadlo. Takže se zatím musíme jen spokojit s trailerem a doufat. Více si přečtěte zde.

Tajemstvím opředená SEGA

Internetem se nese vlna zpráv, že si pro nás SEGA připravuje hodně nových titulů. Některé budou navazovat nejspíš na nejslavnější léta, kdy se v domácnostech těšila naší přízni Sega Mega Drive. Nyní nám dala skrze krátké a tajemné video najevo, že to myslí vážně a nahodí na nás nějaký ten závodní projekt. Podle původních informací se nejedná o žádné pokračování nějaké předchozí hry. Takže půjde o nějakou novou hru? Mně se spíše vybavuje All-Star Racing, když vidím auto. Inu možností může být více a my jen doufáme, že se více informací dozvíme 22. března a nebo si budeme muset počkat až na E3. Další informace, která se nám ještě nedostala je ta, zdali tajemný Projekt R dostane i Nintendo Switch. Celý původní článek si rozklikněte tady.

Představení Nindies již zítra

Jak jsem již psal, chystá se na nás další větší množství indie titulů. Představení by mělo proběhnout již 20. března v 17 hodin našeho času. Ponese název Nindies Showcase a bude představovat tituly, které mají co dočinění s Nintendo Switch. Jelikož pátá hodina je docela přívětivý čas, tak si nezapomeňte pustit, co nás to vlastně čeká. Pokud vás zajímá původní článek, tak je připraven v tomto odkazu.

Sonic Mania nám poroste

A znovu ta SEGA. Tak mám pocit, dámy a pánové, že se nám tato společnost bude připomínat čím dál častěji. Společně se záhadným projektem R byla řeč i o rozšíření hry Sonic Mania, kde se k Sonicovi přidají jeho kamarádi a přibudou i nové tratě a režimy. Současně s tím bude vydána i hra Sonic Mania Plus, jenž bude na kartě, bude obsahovat již dané rozšíření, dále art book a holografický obal. Kdy máme očekávat vydání? Zatím se ukázalo jen Summer 2018, takže dejme tomu léto. Pokud vás zajímá více podrobností, zalistujte sem.

Na konec nějaké ty trailery

Blížíme se ke konci a to jsem si pro vás připravil pár těch trailerů her, které se na nás řítí. Zase se jedná spíše o indie tituly, ale těch není nikdy dost. Budu se opakovat, ale leckdy je i takový zajímavý malý projekt lepší než jiné velké hry.

I tyto trailery jsem bral z původních odkazů zde a zde.

Ani u nás na Nbase nebyla tenhle týden nuda. Spekulovali jsme o novém updatu systému, který prakticky hned na to přišel. Jedna skvělá zpráva přišla pro všechny závodníky: V-Rally 4 přijde na konci roku i na Switch, více zde. Vyšel nový trailer na Kirby Star Allies. Přišly nové informace o Toy-Con Garage, která bude součástí každého Nintendo Labo softwaru. Více se dočtete v tiskové zprávě. Lugia se vrací do raidů v Pokémon Go, MatyTheRed vám sdělí více ve svém článku. Kromě toho všeho jsme pracovali i na některých recenzích, kterých se dočkáte během několika následujících dní. Máte se na co těšit! Sledujte Nbase na Facebooku a buďte mezi prvními, kdo se dozví o nových článcích a recenzích.

Tak vidíte, i zdánlivě suchý týden na hry nám přinesl spoustu novinek a trailerů. Jsem rád, že jsem vám to mohl znovu přinést a budu se těšit zase příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share