Týden za námi. Co vše nám přinesl?

Tak a máme tu zase konec dalšího týdne. Pro některé to znamená, že již zítra znovu musí do práce nebo školy, pro jiné zase konec pracovního víkendu. U mě je to shrnutí toho, co se v herním Nintendo světě událo za poslední týden. A že toho nebylo zrovna málo. Tak se posaďte a jdeme na to.

Crash naskočí do Switche?

Ano. Již začátkem týdne se objevili zatím neoficiální zprávy o tom, že by se poslední zremasterovaný Crash Bandicoot s podtitulem N. Sane Trilogy měl podívat i na Switch. Nemáme zatím žádné přesnější informace kdy a jak by se měl objevit (v článku je sice uváděno již teď v roce 2018, ale zatím jde o spekulace), ale v plánu by dle zdroje mělo být hned několik dílů, s tím, že další by měl dorazit 2019. No nechme se překvapit. My samozřejmě každou maličkost pro vás budeme sledovat. Více informací najdete zde.

Mluví se o novém Call of Duty

Tady spekulacemi nekončíme. Kde totiž není oficiální vyjádření, tam zatím jen spekulace jsou. Nicméně stejně jako u Crashe i tady informace přišla hned z kraje týdne. O čem pojednávala? Inu o připravovaném novém dílu ze série Call of Duty, kde se možná setkáme s dalším z bratrů Black Ops. Mělo by se jednat rovnou o čtvrtý díl a podle tweetu Marcuse Sellarse se nyní vyvíjí i pro Switch. Další zajímavé neoficiální zprávy, u kterých bychom byli rádi, kdyby alespoň z poloviny byly pravdivé. Přeci jen stříleček na novou konzoli od Nintenda není nikdy dost. Pokud se ptáte, kdo že to je Marcus Sellars, tak je to právě ten člověk, který stál za informacemi o chystaných věcech jako Dark Souls a Nintendo Labo. Více informací najdete tady.

Blíží se Victor Vran: Overkill Edition

Do třetice všeho dobrého tu máme protentokrát již oficiálně oznámenou hru na Switch. Wired Productions nás potěší chystaným portem. Tento titul je známý velice svěžím podáním. Něco ve stylu Diablo, ale v zádech s rockovou hudbou. Také proto studio dostalo za tento počin nejedno ocenění za osvěžení herního trhu. Na Switchi přibude možnost hrát až se čtyřmi hráči online, abyste zničili nepřátelské hordy. Také dostaneme oproti starším verzím nějaké to rozšíření. Jedná se o RPG titul, kde budete moci sáhnout i po nějaké dodatečné výbavičce jako oblečení a zbraně. Takže kdo má rád pořádný rock a RPG, nesmí tuto věc někdy kolem tohoto léta přehlídnout. Cena je stanovena na 39,99 EUR. K dostání bude jako ve fyzické tak digitální kopii. Více informací naleznete v tomto odkazu.

Switch vydal 3x více her než Wii U a Wii za stejný počet dní

Pokud vás za poslední týden minula i tato zpráva, tak vám ji zde přednesu já. Nintendu se povedlo dostat do Switche za 279 dní již něco kolem 191 her, zatímco konzole Wii U a Wii měly za tentýž počet dní něco kolem 60 – 65 titulů. Z toho se dá usuzovat, že se firma poučila a nechce zopakovat tu samou chybu jako u konzole Wii U. K tomu je ovšem zajímavé, že mety 191 her nedosáhl předchůdce Switche ani za celých 856 dnů od startu. U konkurence, třeba takový Playstation 4 dokázal dát hráčům za 279 dní něco kolem 100 her. K tomu právě třeba u Switche to nebylo jen kvantitativní produkcí, ale hned několik titulů se může těšit z velmi vysokých známek od kritiků. Mnohem více se dočtete i zde.

Co vám mohlo uniknout na našich stránkách

A nakonec tu pro vás mám i to co vám uniklo na našich stránkách. Informovali jsme vás o cenách, za které můžete pořídit novou stavebnici od Nintenda s názvem Labo. Celý článek můžete nalézt na tomto odkazu. Dále jste mohli přehlédnout v tomto článku, že se nemusíte bát vysokého počtu zlatých mincí v My Nintendo programu, protože je nově uplatníte i jinde. Vše se vám totiž převede i na stávající konzoli, kde si pak s radostí můžete vybírat, co si pořídíte. Zajímavá informace se objevila i kolem Toadovi čepice, která ve finále ani čepicí není a jedná se přímo o jeho hlavu. Pokud fandíte mobilní hře Pokémon GO, tak tady na vás čeká novinka, kdy se k nám přiženou další kapesní příšerky z třetí generace. Něco málo jsme se dozvěděli i o chystané mobilní hře Mario Kart Tour v tomto článku. No a ve finále se nám Nintendo bude snažit zlepšit Valentýn za pomoci chystaných slev ve svých eShopech, více jsme se o tom mohli dozvědět zde. Za celý týden se nám povedlo udělat i pár recenzí na hry FuriDragon Quest Builders a Escapists 2.

Já vám děkuji za pozornost a budu se na vás těšit s rekapitulací příštího týdne zase v neděli. Užijte si zbytek víkendu a následující herní týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share