Apríl 2019: V Česku se spouští rozvážková služba Nintendo Dlabo

Nintendo of Europe, evropská pobočka japonského giganta, dnes oznámila nový projekt, na kterém si mohou zákazníci objednat Dish-Con recepty včetně surovin a uvařit si podle nich báječné jídlo. Cílem služby je přinést kvalitu a spolehlivost do českých rodin a bořit mýtus, že rozvážet se dá jen pizza nebo sushi. Navíc bude sloužit i jako osvěta mladým lidem a dospělým, kteří se pod dohledem jednoduchých návodů na konzoli Nintendo Switch mohou naučit správnou přípravu dlabance. Nintendo Dlabo vzniklo na základech projektu Nintendo Labo, již představené interaktivní stavebnice. Software pro práci s Nintendo Dlabo je ke stažení zdarma na Nintendo Switch eShopu.

Podle současného prezidenta Nintendo of Europe, Stéphana Boleho, platí pro jakoukoliv službu lidem stejná pravidla – uživatelská jednoduchost, rychlost, spolehlivost a pečlivost při přípravě surovin, cenová dostupnost a hlavně garance spokojenosti. Služba bude fungovat tak, že si uživatel na webovém portále zvolí recept dle svého výběru a ve vybraném časovém horizontu mu bude krabice se všemi potřebnými surovinami i správnou gramáží doručena. Zákazník po stažení aplikace z Nintendo Switch eShopu naťuká kód z krabice do konzole a vyjede mu interaktivní návod na zakoupený Dish-Con. Krok za krokem se tak naučí uvařit daný pokrm, ovládne základní kulinářské techniky jako např. mise-en-place a na konci může vyzkoušet různé variace přidáním několika nových ingrediencí navíc.

Krabice s ingrediencemi budou zákazníkovi doručovány speciálními vozidly s chladícími boxy, aby se zamezilo problémům s čerstvostí a trvanlivostí potravin. Nemusí se tak bát o své zdraví a Nintendo skrze své tiskové centrum ubezpečuje, že suroviny pochází výhradně od tuzemských prodejců a podotýká, že v návaznosti na aféru s polským masem obsahujícím bakterie salmonely, byly všechny vztahy s polskými distributory rozvázány. Pro fanoušky plánuje český výhradní distributor launch akci, na které si budou moci vyzkoušet uvařit pár vybraných receptů a dozvědět se více informací o službě jako takové. Navíc každý příchozí obdrží zdarma donut a kávu nebo čaj v limitovaném kelímku Nintendo Dlabo! Více informací poskytneme již brzy, nezapomeňte nás sledovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
52
Share