Veselé Vánoce 2021 přeje NBase.cz

Téměř každým rokem si v prosinci, při psaní tohoto přání, říkám, že ten rok utekl až nějak moc rychle. Letošní není vůbec výjimkou a i když se už druhé Vánoce potýkáme s koronavirovou pandemií, vývojářská a vydavatelská studia nelení a přinášejí nám nejnovější hry a herní informace. Osobně mi přijde, že v prvním roce pandemie si studia zvykala na práci z domova a tak byl obecně rok 2O2O slabším, nicméně to letos pořádně dohnala.

V uplynulých 12 měsících jsme se dočkali mnohých překvapení a také titulů, které jsme dlouhodobě vyhlíželi, vyzkoušeli jsme si zajímavé hry a užili si novinky, na které se čekalo i několik let. Po méně úspěšném roce 2020 mělo Nintendo Switch podporu ze své vlastní hlavní stáje silnější, ale až na pár překvapení (mluvím např. o Metroid Dread) jsme se žádných obřích pecek nedočkali. Nicméně to vyrovnala obrovská základna her od vývojářů a vydavatelů třetích stran. A i přes pár malých zklamání se už teď v redakci nemůžeme dočkat nadcházejícího roku plného novinek jako třeba pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Bayonetta 3, Splatoon 3, Kirby and the Forgotten Land a další.

Jménem redakce portálu NBase.cz bych chtěl našim fanouškům popřát klidné a ničím nerušené prožití vánočních svátků, mnoho dárků a radosti pod stromečkem, a také hodně štěstí a zdraví v nadcházejícím roce – všichni společně to budeme potřebovat. Užijte si už tak drahocenný čas se svou rodinou, svými přáteli a blízkými, pořádně si pochutnejte na štědrovečerní večeři a přežeňte to s vánočním cukrovím (jednou za rok to přeci neuškodí). Samozřejmě si však hlavně odpočiňte – tedy alespoň my to máme v redakci v plánu. Rok 2021 byl pro nás náročný, takže se nelekejte, ale v příštích pár dnech to nebudeme s aktivitou příliš přehánět. Do “plného provozu” se vrátíme až 3. ledna 2022, do té doby se tu budou články objevovat sporadicky.

Šťastné a veselé, dávejte na sebe pozor a chraňte sebe a své okolí! 

Za NBase.cz, Jan „Bramatton“ Radosta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
6
Share