Pokémoni z McDonald’s jsou zpět!

Fanoušci Pokémonů budou mít příležitost zabít dvě mouchy jednou ranou. Naplnit si břicha hranolky a přidat do své sbírky nové kartičky. Po delší době se totiž Pokémoni opět vrací do řetězce fastfoodového občerstvení McDonald’s. Jako obvykle si je sběratelé mohou pořídit v rámci produktu Happy Meal, který je zacílen především na děti, a proto jsem se samozřejmě rozhodl ve svých 33 letech dojet na večerní svačinku.

Pokémonní kartičky jsou od dnešního dne dostupné ve všech pobočkách McDonald’s. Novinkou je, že zákazník boosteru po čtyřech kartách získá několik dalších herních příslušenství, které může využit při jednoduché hře pojmenované Match Battle.

V této hře si až čtyři hráči porovnávají údaje na rozdaných kartách. V prvním kroku každý z hráčů obdrží jednu kartu. Následně se hodem mince určí, zda bude vyhrávat kolo nejvyšší nebo nejnižší údaj. Pomocí speciálního spinneru se určí kategorie pro porovnávání. Mezi tyto kategorie patří HP Pokémona, váha, číslo v pokédexu, výška, číslo karty, poslední kategorií je změna směru hry. Po náhodném výběru kategorie všichni hráči odhalí své karty a určí vítěze kola. Vítězem hry se stává ten z hráčů, který jako první nasbírá 3 body. Je jasné, že tuto hru většina přenechá jen těm nejmladším strávníkům a ostatní půjdou pro kartičky do sbírky stejně jako já.

Celá kolekce nabízí 15 karet s regulační značkou E. Jednotlivé karty jsou reprinty již vydaných karet z různých edic Sword a Shield.

Otázka na konec zůstává – přejíte se a nasbíráte je všechny?


Jestli vás zajímá jaké kartičky jsem našel v boosteru já, tak tady se můžete podívat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share