Mutant Mudds Super Challenge

Zkontrolujte šňůrky, je tu Mutant Mudds super challenge!!! Milovníci Hard Core skákaček můžou zase zajásat, po roce od uvolnění demoverze jsme se konečně dočkali plné hry a máme před sebou titul s velkým „T“, který vyzkouší jak vaší trpělivost, tak smysl pro načasování a orientaci ve 2D a 3D.

Naprosto dokonalá grafika, která se inspiruje, stejně jako hudba, z dob před dvaceti lety. Hratelnost starých pecek, která vás od konzole jen tak nepustí. Toto vše si můžete užívat jak na Wii U, tak 3DS!

Od předchozího dílu, který nám vývojáři opepřili brutálním DLC, máme samozřejmě i dnes něco navíc.

V první řadě v každé úrovni jde o 5 úkolů:

1: Dokončit úroveň.

2: Nalézt všech 100 diamantů.

3: Nalézt dveře do tajné úrovně.

4: Dokončit tajnou úroveň.

5: Nalézt všech 100 diamantů v tajné úrovní (new).

+Bonus nalézt CD v obou úrovních (new)

+Bonus v každé tajné úrovni je schován jeden převlek, takže pokud Vás začne nudit pohled na brýlatého hrdinu, máte možnost se změnit v jednu z dvaceti populárních postaviček. Najít je všechny je opravdová výzva!

V tomto úsilí nám pomáhají tři volitelná vylepšení:

1: Silnější střelivo (prostřelí určité zdi a střílí rychleji a dál).

2: Větší zásobník paliva pro dvojnásobnou výdrž ve vzduchu.

3: Vertikální skok (pomůže dostat se na místa, kam normálně nevyskočíte).

No a v neposlední řadě vývojáři přidali i pár pěkné vypečených nebo lépe vybahněných bossů. Celá hra se točí kolem napadení země mutanty, kteří jsou tvoření z bláta a věřte, že průchod hrou není nic jednoduchého.

Nepřátelé jsou na těch nejhorších místech, kterými musíte projít. Každý nezdařený pokus o průchod se počítá, a tak číslo se ztracenými životy brzy přesáhne stovku, či dvě… Ne nadarmo je počítadlo úmrtí devítimístné.

Trochou ulehčení jsou ve hře záchytné body přibližně v půlce každé úrovně, u kterých se vám navrátí život do plného stavu a vše vysbírané již vysbíraným zůstane. Samozřejmě, pro opravdové hard core hráče se dá funkce záchytných bodů vypnout a můžete si užít Mutant Mudds super challenge v plné síle.

Tak přeji pevné šňúrky !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share