Ukázka z hraní Little Nightmares III

Ve hře Little Nightmares III budou muset dva hlavní hrdinové, Low a Alone, cestovat po Spirále a hledat cestu ven z Nicoty. Jejich cesta začíná v Nekropoli, zvláštním místě, které vyrostlo z pouštních písků a je poháněno nárazovými větry. Je popisováno jako město věčné energie a jisté smrti. Kdysi ho obývali Dwellers, ale dnes je starobylá metropole spíše městem duchů, kde se obě děti budou muset vyhnout několika nebezpečím, včetně Monster Baby. 

Ukázka z hraní v kooperativním režimu

Toto 18 minut dlouhé video z hraní hry Little Nightmares III, hrané v kooperativním režimu, hráče vtáhne do hlubin Nekropole a odhalí některá její tajemství.

Little Nightmares III bude poprvé v sérii možné hrát v online kooperaci, kdy se každý z hráčů může ujmout role jedné ze 2 nových postav, Low nebo Alone, v tomto hrůzném světě. Hra bude také plně hratelná v režimu jednoho hráče s umělou inteligencí ovládající druhou postavu.

Little Nightmares III vyjde v roce 2024 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.


Tisková zpráva společnosti Cenega Czech s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share