Kontakt

O NBase

Český internetový magazín NBase z dílny Lukáše Záhorského a Jana Radosty vznikl v roce 2015 v reakci na chybějící platformu, která by byla zaměřená výhradně na konzole a hry společnosti Nintendo. Soustředíme se na Nintendo 3DS, Nintendo 2DS, Nintendo DS, Nintendo Wii U, Nintendo Wii a v neposlední řadě na Nintendo Switch. Na našich stránkách naleznete novinky, články a recenze psané nejen autory magazínu, ale také samotnými návštěvníky. Na NBase.cz rozebíráme herní série jako např. The Legend of Zelda, Mario Kart, Animal Crossing, Super Smash Bros., Pokémon, Donkey Kong, Fire Emblem, Metroid, Splatoon, Star Fox a Kirby.

NBase je základna pro všechny milovníky Nintendo světa bez rozdílů.

Pro média

Pokud o nás chcete psát a potřebujete využít části našich textů nebo chcete citovat náš článek, nezapomeňte se řídit normami pro citace dle ISO 690:2011. Kopírování nebo neautorizované zásahy bez uvedení autora je výslovně zakázáno! Pokud chcete Vaše příspěvky opatřit naším logem, můžete si stáhnout náš zip soubor, který obsahuje logo webu v černé a v bílé variantě.

Klikněte pro stažení mediálního kitu

Kontakty

V případě dotazů či nějaké nabídky obecného charakteru nás neváhejte kontaktovat skrze e-mailovou adresu info@nbase.cz. Děkujeme.

Členové redakce

  • Václav Dokoupil (Liniik)
  • Lukáš Záhorský (Lukas)

Další přispěvatelé

  • Jan Radosta (Bramatton)
  • Matouš Plaňanský (yesbook)
  • Adéla Benešová