Máchejte, kopejte a házejte v Nintendo Switch Sports

Nintendo Switch Sports – nejnovější hra se série Wii Sports – vychází právě dnes pro Nintendo Switch.

V rámci hned šesti sportů – fotbalu, volejbalu, bowling, tenisu, badminton a chambary – využijete ovladač Joy-Con k celé řadě pohybů, které vás dovedou k vítězství. Kromě toho do hry přibude v rámci bezplatné aktualizace i golf, a to už během léta! Všechny sporty si můžete užít ať už sólo nebo s rodinou a přáteli, kteří se k vám mohou připojit lokálně nebo online. Další možností je vyzvání náhodných hráčů z celého světa či vyzkoušení tzv. Pro Leagues.

Díky ovladačům Joy-Con si lze užít intuitivní ovládání, které bude kopírovat vaše skutečné chování v rámci jednotlivých sportů. To takhle přidáte rotaci bowlingové kouli či tenisovému míčku, s příslušenstvím Leg Strap (přibalené s fyzickou verzí hry) zase budete kopat voleje ve fotbalovém režimu Shoot-Out. V rámci bezplatné letní aktualizace hru obohatí možnost hrát klasické fotbalové zápasy s tímto příslušenství. Tato kolekce sportů byla navržena pro hráče všech úrovní, tudíž si sportovní zápolení může užít úplně každý.

Nintendo Switch Sports zároveň představuje upravitelné postavy zvané Sportmates. Během online hraní budete získávat body, které následně můžete vyměnit za herní předměty v podobě stylových oblečků nebo sportovního vybavení. Nové předměty se budou objevovat každý týden, tak se nezapomeňte podívat, co je nového. Taktéž si budete moci zahrát za své oblíbené Mii postavy! Nintendo Switch Sports vychází pro Nintendo Switch právě dnes. Díky ovladačům Joy-Con si užijete své pohyby přímo ve hře. Na výběr dostanete z šesti sportů: fotbalu, volejbalu, bowling, tenisu, badminton a chambary. Zahrát si můžete jak lokálně s rodinou a přáteli, tak i v rámci online multiplayeru.

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je logo_cqe.png.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share