Super Mario RPG zamíří konečně do Evropy.

Dejte dohromady skupinu nepravděpodobných hrdinů a vydejte se za cílem rozmarného úkolu opravit Star Road v Super Mario RPG, které vychází na Nintendo Switch už zítra 17. listopadu. Původní hra vyšla pouze na Super NES, a to jak v Japonsku i severní Americe, nyní se tak vůbec poprvé podívá i do Evropy v přepracované podobě s novým grafickým zpracováním. Dále nabídne i celou řadu dalších herních novinek včetně silných Triple Moves, které hráči mohou využívat v soubojích. Pro více informací o hře vám nabízíme A Deep Dive Into Super Mario RPG trailer.

Upoutávka, co jde do hloubky!

Hned na začátku hry se Bowser vytasí se svými starými triky, kdy unese Princeznu Peach a Mario ji tak musí zachránit. Ale tentokrát – zrovna když Mario konfrontuje Bowsera v jeho sídle – se zjeví ještě větší padouch: Exor the Giant Sword. Ten se na všechny zřítí, rozbije Star Road a způsobí tak silný otřes, že ostatní se rozlétnou do všech stran. Mario tak nejen že musí najít Princeznu Peach, ale také se musí spojit s novými spojenci a zjistit, co má mocný Smithy Gang za lubem ještě před tím, než bude pozdě.

Hráči se během tohoto dobrodružství setkají s podobně smýšlejícími hrdiny, jenž se k vám posléze přidají. Ať už je to přátelský, Mallow, záhadný Geno nebo dokonce sám zlý Bowser, každý člen party má unikání „Specials“ ve svém repertoáru. Společně se postaví služebníkům Smithy Gang, kteří usilují o dominanci nad světem a kteří vypustili na zemi svou kovovou hrozbou. Nebudete však stát jen proti nim, v boji se k nim připojí i Goombas, Koopa Troopas a další.

Hra nabídne tahové souboje, během nich musíte správně časovat stisknutí tlačítek s tzv. Action Commands, díky nimž zvýšíte udělené poškození nebo naopak snížíte utržené poškození. Perfektní načasování útoků způsobí poškození všech nepřátel v jednu chvíli, při obraně se zase ubráníte jakémukoliv poškození. Každý úspěšný Action Command zaplní kousek tzv. Action Gauge. S jeho kompletním naplněním můžete vypustit extrémně silný Triple Move! S ohledem na složení vaší skupiny se bude měnit, tak se nebojte a experimentujte s ním.

Během bitev se vám budou hodit i různé předměty. Hráči je mohou použít k obnově Flower Points (ty jsou potřeba k použití tzv. Specials), léčení ostatních členů týmu či k uspání nepřátel. Zbraně a brnění vám dodají ještě více síly. Vybavte se jimi a posilte základní útoky či navyšte své statistiky. Nově přidaná obtížnost “Breezy” zase potěší méně zkušené hráče – dělá hru přístupnou pro všechny a lze na ni přepnout kdykoliv.

Využívejte společné síly Maria i dalších spojenců k obnově Star Road a zajistěte, že opět bude možné si plnit přání díky Super Mario RPG pro Nintendo Switch, které vychází 17. listopadu. Toto vůbec první Mario RPG nyní přichází v přepracované podobě s novou grafiku a mnoha vylepšeními.


Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je logo_cqe.png.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share